Drzwi

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne, czyli tzw. drzwi pokojowe. I łazienkowe, jakby ktoś pytał. I, co godne podkreślenia, cały ten asortyment pochodzi tylko od polskich producentów, bo w tej dziedzinie jesteśmy naprawdę najlepsi na świecie. Poniżej znajdą państwo listę tych marek, z którymi znamy się od lat i wiemy, że ich produkty na pewno Państwa zadowolą.

WAŻNE: wiemy jak ważnym elementem Państwa domu czy mieszkania jest ten właśnie produkt. I dlatego dokładamy wszelkich starań, by najpierw doradzić w najlepszym wyborze drzwi, potem zamawiamy je z naciskiem, by były jak naszybciej gotowe, następnie z wyczuciem i troską je do Państwa transportujemy, by na końcu zamontować je dbając o każdy szczegół sztuki monterskiej. A w zależności od radzaju drzwi, będzie je u Państwa montował inny fachowiec. Po to, by montował je najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie:

Łukasz - montuje drzwi wewnątrzlokalowe z tzw. pełnym montażem - montaż kompletu nowych drzwi z nową ościeżnicą. Łukasz ma uznanie oraz certyfikat firmy Pol-Skone i nie ma klienta, który nie chwaliłby jego pracy.

Henryk - montuje drzwi na stare ościeżnice. Stolarz, człowiek "złota rączka". Nie ma klienta, który nie chwaliłby jego pracy.

Paweł - montuje drzwi wejściowe. Najprawdopodobniej najlepszy w Polsce. Nie ma klienta, który nie chwaliłby jego pracy.

Poniżej marki, które mamy w swojej ofercie i które na co dzień sprzedajemy i montujemy. Jeżeli nie znajdują tu Państwo tych, które sobie Pańswo wymarzli, prosimy o kontakt z handlowcem w naszym biurze lub o wiadomość, zapewne pomożemy.

Drzwi wejściowe
Drzwi wewnątrzlokalowe