Firma Exito jest autoryzowanym partnerem Fabryki Okien i Drzwi DAKO

Powstała w 1994 roku w Nowym Sączu Fabryka Okien DAKO jest dziś jednym z liderów w swojej branży.

Dewizą Firmy od początku jej istnienia było osiągnięcie najwyższych parametrów jakościowych swoich produktów. Gwarancją sukcesu stało się znakomite partnerstwo z liderami światowego przemysłu okiennego:


Początek działalności to produkcja stolarki okiennej z PCV w hali produkcyjnej o powierzchni 600 m2. Kolejne lata istnienia Firmy to sukcesywny rozwój, oraz wzrastająca z roku na rok dynamika sprzedaży.

W roku 1997 w ramach rozszerzenia działalności produkcyjnej Zarząd Firmy podjął decyzję o uruchomieniu linii do produkcji konstrukcji aluminiowych oraz rolet.

W kolejnych latach rozwoju Firmy oferta handlowa DAKO poszerzona zostaje o parapety wewnętrzne i zewnętrzne, roletki tekstylne i moskitiery.

W roku 2002 do oferty DAKO wprowadzona została stolarka drewniana i produkcja bram garażowych. Dzięki temu Firma DAKO jest w stanie zrealizować każde kompleksowe zlecenie.

Rosnące z roku na rok zainteresowanie produktami DAKO wśród odbiorców zaowocowało intensywnym wzrostem sprzedaży. Nasze produkty sprzedawane są dziś na terenie całego kraju.

Budowa nowoczesnego obiektu produkcyjnego Fabryki Okien DAKO ruszyła w maju 2002 roku a 07.07.2008 roku nastąpiła inauguracja pracy w nowej siedzibie.  Przestronna hala produkcyjna z najnowocześniejszym parkiem maszynowym pozwoli nie tylko na wzrost mocy produkcyjnych ale również na zwiększenie zatrudnienia.

Nowoczesny i komfortowy budynek  znacząco zwiększa dostępną dla firmy przestrzeń biurową  przez co poprawi się komfort pracy i tym samym pozwoli nam to na lepszą obsługę naszych Klientów.
Zakończona inwestycja wpisuje się w długofalowy program rozwoju i modernizacji Firmy.

Dziś oferta DAKO obejmuje: