Okna

Okna PCW, okna drewniane, okna aluminiowe? Nic co okienne, nie jest nam obce. Głównym materiałem w produkcji okien jest ciągle wysoko przetworzony plastik, materiał idealnie nadający się do tworzenia ciepłych, trwałych oraz względnie niedrogich produktów. Idealnie białe, lub niemal identycznie imitujące kolory drewna. Aluminium znajduje zastosowanie przy dużych konstrukcjach oraz nadaje nowoczesny charakter. Materiał uwielbiany przez architektów dzięki możliwości zastosowania dowolnej kolorystyki oraz z dużymi możliwościami konstrukcyjnymi. Drewno natomiast, to szlachta wśród wszelkich i o wiele młodszych materiałów budowlanych. Jakie ma właściwości, wiedzieli już nasi przodkowie, więc nie będziemy powtarzać. Pamiętać jednak należy, że musi to być drewno odpowiedniej jakości i solidnie przygotowane (suszone, impregnowane) by należycie spełniało swoją rolę. Naszym głównym dostawcą jest jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie, firma DAKO. Produkty tej marki to najwyższa półka, coś, jak niegdyś Mercedes wśród samochodów. Ale jak wszyscy, my również lubimy różne marki samochodów. W naszej ofercie znajdziesz więc najlepsze z obecnie produkowanych okien. Poniżej krótka charakterystyka najczęściej wybieranych modeli okien.Okna stworzone na systemie profili Brügmann-Komfort potrafią sprostać wszelkim wymaganiom użytkowania. Znacznym ułatwieniem podczas konserwacji i utrzymania czystości jest zamontowanie okien z zastosowanym wysokiej jakości PCV, co dodatkowo gwarantuje długą i niezmienną żywotnością profili. Redukcję kosztów energii pomogą zapewnić 5-cio komorowe systemy profili o głębokości 73 mm z wbudowanymi dwoma uszczelkami, co zapobiega powstawaniu mostków cieplnych. Wykonane z ocynkowanej stali kształtowniki wraz z dużymi komorami wewnętrznymi dodatkowo zapewniają stabilność okien i ich niezawodne działanie.

Seria DPQ82

Seria DPQ82

Ciepły wymiar innowacji


- 7-komorowy profil klasy A grubości 82 mm
- Pełna stal w ramie
- Trzy uszczelki wciągane z elastomeru EPDM
- Potrójny pakiet szybowy 4x18x4x18x4
- U szyby = 0,5 W/m2K
- Mikrowentylacja
- Zaczep antywłamaniowy w skrzydle RU i grzybki antywłamaniowe
- Mechanizm czterostopniowego uchyłu

Zaawansowane rozwiązanie stanowiące odpowiedź nowoczesnych technologii na wyzwania współczesnego budownictwa.

Seria doskonale łączy śmiałe innowacje z pełną funkcjonalnością, gwarantując mieszkańcom bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, oraz umożliwiając wykonanie okien, drzwi przesuwnych i drzwi zewnętrznych.

Seria DPB82

Seria DPB82

- 6-komorowy profil grubości 82 mm
- Stal w ramie
- Trzy uszczelki wykonane z termoplastycznego elastomeru TPE
- Potrójny pakiet szybowy 4x18x4x18x4
- U szyby = 0,5 W/m2K

Nowatorska seria energooszczędnych okien PVC, wprowadzona na rynek wiosną 2015 jako najważniejsza premiera sezonu.


Optymalizacja technologiczna pozwoliła na uzyskanie niezwykle atrakcyjnej ceny okien, przy zachowaniu znakomitych parametrów termicznych. Zastosowany profil umożliwia montaż szerokiego zakresu szyb specjalnych, w tym zaawansowanych szyb energooszczędnych (do 52 mm grubości).

Seria DPB73 i DPB73+

Seria DPB73 i DPB73+

Wysoka technologia - niska cena
Bardzo korzystna cena
Bogate wyposażenie
Dwa warianty wizualne

- 5-komorowy profil grubości 73 mm
- Stalowe wzmocnienie w ramie
- Dwie uszczelki wciągane
- Podwójny pakiet szybowy 4x16x4
- U szyby = 1,0 W/m2K

Optymalizacja technologiczna procesu produkcji umożliwiła obniżenie kosztu produkcji okien PVC, przy zachowaniu wysokiej jakości DAKO.

Efektem jest bogato wyposażona seria DPB-73 / DPB-73+, umożliwiająca wybór kształtu profilu i dopasowanie wyglądu okna do charakterystyki budynku.

Seria Salamander SL76

Seria Salamander SL76

Okna Salamander to gwarancja śnieżnobiałego koloru. Są okna białe i są okna Salamander. Chcesz porazić bielą swoich sąsiadów? To właśnie okna dla Ciebie.

- głębokość zabudowy 76 mm
- grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
- uszczelki termozgrzewalne TPE lub EPDM,
- szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych,
- gładkie, błyszczące powierzchnie (w przypadku profili białych).

Seria Aluplast Ideal 4000

Seria Aluplast Ideal 4000

Podstawowy i najbardziej popularny system okienno – drzwiowy, niemieckiej firmy ALUPLAST, cechuje się oryginalnym i harmonijnym wzornictwem oraz bogactwem dodatkowych rozwiązań systemowych. Okna spełniające wymagania nowoczesnego budownictwa, to połączenie najnowocześniejszej techniki z komfortem użytkowania w bardzo korzystnej cenie.

- 5-komorowy system profili o szerokości zabudowy 70 mm, w klasie „B”.
- Duża środkowa komora wzmocnienia gwarantująca optymalne parametry statyczne.
- Solidne ścianki gwarantują większą stabilność i trwałość okien, a także zwiększoną ochronę przed hałasem i zmianami temperatur.
- Możliwość wybrania skrzydła zaokrąglonego Round-line, jak i płaskiego soft-line.
- Systemowe wzmocnienie profilu wykonane z ocynkowanej stali, zapewniające sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien.
- Szerokie możliwości zastosowania oraz bogactwo dodatkowych rozwiązań.
- Zwarta budowa, delikatne zaokrąglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
- Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.

Więcej

  

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej o produktach okiennych, możesz też odwiedzić oficjalne strony naszych dostawców: